Aktualności · Plan lekcji · E-Dziennik · Download · Radiowęzeł · Kontakt · BIP · Szukaj
Strona główna

Kontakt
Statut
WSO
Koncepcja Pracy Szkoły
Kadra
Pedagog Szkolny
Przyjaciele Szkoły
Nasz patron
Nasze miasto
Podziękowania
Wyróżnieni Absolwenci
Hymn Szkoły
Nasze trofea
Finaliści
Absolwenci

Uczniowie:
Plan lekcji
Dzwonki
Samorząd Uczniowski
Autobusy Szkolne
Tematy Projektów
Zajęcia Pozalekcyjne
Plan Pracy Szkoły
Dni wolne od zajęć
Biblioteka Szkolna
Gry On-line
Konkursy
Filmy

Rodzice:
Zebrania Rodziców
Zasady rekrutacji
Gazetka Wywiadówkowa
Podręczniki
Wychowawcy Klas
Rada Rodziców
Regulaminy i Zarządzenia
Przydatne adresy
Archiwum Newsów

Szukaj w serwisie



Artykuły
Fotoreportaże
Podstrony Stałe
Różne i Różniste
Sport
Konkursy i Turnieje
Wymiana Młodzieży
Wydarzenia
Zebrania Rodziców
Wycieczki Szkolne
Prace Naszych Uczniów
Nasze Trofea

Strona główna działu

Klub Sportowy Żak
Klub Młodych Odkrywców
Zespoły Taneczne
Sport
Zespół Przyrodniczy
Gradowe Nowiny
Wolontariat
Klub Turystyczny Globtr...
Prace Naszych Uczniów
Klub Honorowego Dawcy K...

Gimnazjum Sześciokołowe
Bractwo Gradowego Wzgórza
Od umiejętności do sukcesu
Trzymaj Formę
Gradowe Bractwo
Mistrz Mapy Geograficznej
Wymiana Młodzieży
Podcasty
Szkoła Nowych Możliwości

Strona główna działu

Nowości:
Bezpieczne Wakacje 2017
Biegam Bo lubię Lasy 20...
II Szkolny Turniej CODU...
Mistrzostwa Szkoły w Pi...
Dzień Dziecka 2017 (str...
Dzień Dziecka 2017 (str...
Geogimnazjada 2017
Wycieczka Do Grodna 201...
Majówka 2017 (str. 5.)
Majówka 2017 (str. 4.)
...więcej...

Strona główna działu

Nowości:
Podanie o Przyjęcie Do...
Regulamin Rekrutacji -...
Film - Sieci Komputero...
Gazeta Wywiadówkowa 20...
Gazeta Wywiadówkowa 19...
How do you spell it? 2...
Gazeta Wywiadówkowa 18...
Zajęcia Pozalekcyjne
Wykaz podręczników 201...
Regulamin Rekrutacji -...
...więcej...

Czy odpowiadają Ci ceny w sklepiku szkolnym?
Zobacz archiwum sond
Zobacz wyniki
Głosów: 450
Komentarzy: 39

Gazetka szkolna Gradowe Nowiny



Absolwenci

Ostatnia aktualizacja:
20 października 2011 r.

Wyróżnieni Absolwenci

I Artykuły I Strona główna I
I
Drukuj I

Wyróżnieni Absolwenci


Wyróżnieni Absolwenci Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Publicznych w Polanowie w roku szkolnym 2015/2016:

1. śr. 5,37 - Wójcik Filip - zach. wzorowe - Nagroda Burmistrza
2. śr. 5,32 - Drewla Katarzyna - zach. wzorowe
3. śr. 5,05 - Tobisz Wiktoria - zach. wzorowe
4. śr. 4,89 - Wiewiórska Wiktoria - zach. Wzorowe

Uczniowie wzorowi w Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Polanowie w Zespole Szkół Publicznych w Polanowie w roku szkolnym 2015/2016:

1. śr. 5,64 - Prendecka Michalina 1 A - zach. wzorowe - Nagroda Rady Rodziców za I miejsce w szkole
2. śr. 5,62 - Ziemiańska Aleksandra 1 A - zach. wzorowe
3. śr. 5,43 - Grabda Zdzisław 1 A - zach. wzorowe
4. śr. 5,43 - Grulkowska Amelia 1 B - zach. wzorowe
5. śr. 5,38 - Pieńkowska Agnieszka 2 A - zach. wzorowe
6. śr. 5,25 - Kobylska Ewa 2 A - zach. wzorowe
7. śr. 5,19 - Chrobocińska Marta 2 A - zach. wzorowe
8. śr. 5,07 - Ogrodowczyk Karolina 1 C - zach. wzorowe
9. śr. 5,07 - Rosiak Karolina 1 C - zach. wzorowe
10. śr. 4,94 - Niezgoda Natalia 2 A - zach. wzorowe
11. śr. 4,93 - Dominik Wiktoria 2 B - zach. bardzo dobre
12. śr. 4,79 - Gryguła Filip 1 B - zach. bardzo dobre
13. śr. 4,77 - Treder Maciej 1 A - zach. wzorowe




Wyróżnieni Absolwenci Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Publicznych w Polanowie w roku szkolnym 2014/2015:
  1. śr. 5,79 - Cebula Maksymilian 3 B - zach. wzorowe - Nagroda Burmistrza
  2. śr. 5,37 - Dwulit Klaudia 3 B - zach. wzorowe
  3. śr. 5,26 - Lewandowska Patrycja 3 B - zach. wzorowe
  4. śr. 4,94 - Biała Patrycja 3 D - zach. wzorowe

Uczniowie wzorowi w Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Polanowie w Zespole Szkół Publicznych w Polanowie w roku szkolnym 2014/2015:
  1. śr. 5,44 - Wójcik Filip 2 B - zach. wzorowe
  2. śr. 5,36 - Kobylska Ewa 1 A - zach. bardzo dobre
  3. śr. 5,29 - Niezgoda Natalia 1 A - zach. wzorowe
  4. śr. 5,21 - Pieńkowska Agnieszka 1 A - zach. wzorowe
  5. śr. 5,14 - Chrobocińska Marta 1 A - zach. wzorowe
  6. śr. 5,07 - Dominik Wiktoria 1 B - zach. wzorowe
  7. śr. 5,06 - Drewla Katarzyna 2 C - zach. wzorowe
  8. śr. 4,94 - Tobisz Wiktoria 2 C - zach. wzorowe
  9. śr. 4,79 - Dzierżyńska Klaudia 1 A - zach. bardzo dobre



Wyróżnieni Absolwenci w roku szkolnym 2013/2014
  1. śr. 5,89 - Pieńkowska Aleksandra 3 E - zach. wzorowe - Nagroda Burmistrza
  2. śr. 5,61 - Behrendt Rafał 3 E - zach. bardzo dobre - Stypendium
  3. śr. 5,35 - Dudziak Monika 3 E - zach. wzorowe
  4. śr. 5,11 - Perduta Jan 3 E - zach. wzorowe
  5. śr. 5,11 - Lebioda Damian 3 E - zach. bardzo dobre
  6. śr. 5,06 - Szymoniak Ewelina 3 E - zach. wzorowe
  7. śr. 4,94 - Galas Tomasz 3 E - zach. bardzo dobre
  8. śr. 4,78 - Strzelecka Katarzyna 3 E - zach. bardzo dobre
Nikodem Ratkowski 3 A - najlepszy sportowiec


Najlepsi uczniowie Gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014:
  1. śr. 5,63 - Cebula Maksymilian 2 B - zach. wzorowe - Stypendium
  2. śr. 5,38 - Wójcik Filip 1 B - zach. wzorowe - Stypendium
  3. śr. 5,31 - Dwulit Klaudia 2 B - zach. wzorowe
  4. śr. 5,19 - Lewandowska Patrycja 2 B - zach. wzorowe
  5. śr. 5,15 - Drewla Katarzyna 1 C - zach. wzorowe
  6. śr. 4,77 - Stasiak Daniel 1 B - zach. bardzo dobre



Wyróżnieni Absolwenci w roku szkolnym 2012/2013
  1. śr. 5,44 - Stelmach Paulina 3 B - zach. wzorowe - najlepsza absolwentka, wyróżniona nagrodą Burmistrza
  2. śr. 5,16 - Wastowski Wojciech 3 B - zach. bardzo dobre
  3. śr. 5,11 - Janiec Izabela 3 C - zach. bardzo dobre
  4. śr. 5,05 - Dyk Klaudia 3 B - zach. wzorowe
  5. śr. 4,94 - Jaskot Laura 3 B - zach. wzorowe
  6. śr. 4,94 - Szypulski Sebastian 3 C - zach. wzorowe
  7. śr. 4,88 - Kowalczyk Sławomir 3 E - zach. wzorowe
  8. śr. 4,83 - Jagiełło Stella 3 C - zach. bardzo dobre
  9. śr. 4,83 - Relichowska Michalina 3 D - zach. wzorowe
  10. śr. 4,78 - Bodo Wiktoria 3 C - zach. bardzo dobre
  11. śr. 4,77 - Cebula Julianna 3 B - zach. wzorowe
  12. śr. 4,77 - Palikowska Paulina 3 B - zach. wzorowe

Promocję z wyróżnieniem w roku szkolnym 2012/13 otrzymali następujący uczniowie Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Polanowie

Do klasy drugiej:
  1. śr. 5,36 - Cebula Maksymilian 1 B - zach. wzorowe
  2. śr. 5,14 - Dwulit Klaudia 1 B - zach. wzorowe
  3. śr. 5,14 - Lewandowska Patrycja 1 B - zach. wzorowe


Do klasy trzeciej:
  1. śr. 5,60 - Pieńkowska Aleksandra 2 E - zach. wzorowe
  2. śr. 5,47 - Behrendt Rafał 2 E - zach. wzorowe
  3. śr. 5,29 - Dudziak Monika 2 E - zach. wzorowe
  4. śr. 5,27 - Perduta Jan 2 E - zach. wzorowe
  5. śr. 5,00 - Lebioda Damian 2 E - zach. bardzo dobre
  6. śr. 4,87 - Galas Tomasz 2 E - zach. wzorowe
  7. śr. 4,80 - Skórzewski Norbert 2 C - zach. wzorowe



Wyróżnieni Absolwenci w roku szkolnym 2011/2012
  1. śr. 5,50 - Wastowski Dominik 3 C - zach. Bardzo dobre - najlepszy absolwent, wyróżniony nagrodą Burmistrza
  2. śr. 5,39 - Karolak Magdalena 3 C - zach. wzorowe
  3. śr. 5,33 - Woźniak Dominik 3 A - zach. wzorowe
  4. śr. 5,33 - Todys Zofia 3 C - zach. wzorowe
  5. śr. 5,22 - Wahep Agata 3 C - zach. wzorowe
  6. śr. 5,12 - Dudziak Sebastian 3 C - zach. bardzo dobre
  7. śr. 5,11 - Lewandowska Katarzyna 3 C - zach. wzorowe
  8. śr. 5,06 - Kowalczyk Miłosz 3 C - zach. wzorowe
  9. śr. 5,06 - Lass Konrad 3 C - zach. wzorowe
  10. śr. 5,05 - Wilk Paula 3 A - zach. wzorowe
  11. śr. 5,00 - Wiewiórska Magdalena 3 E - zach. wzorowe
  12. śr. 4,94 - Minda Marika 3 A - zach. wzorowe
  13. śr. 4,87 - Jarosz Irena 3 D - zach. wzorowe
  14. śr. 4,84 - Kirpo Paulina 3 A - zach. bardzo dobre



Wyróżnieni Absolwenci w roku szkolnym 2010/2011
  1. śr. 5,88 - Monika Bindas 3 A - zach. wzorowe - najlepsza absolwentka, wyróżniona nagrodą Burmistrza
  2. śr. 5,60 - Kasprzak Marika 3 A - zach. wzorowe
  3. śr. 5,57 - Sikorska Sara 3 A - zach. wzorowe
  4. śr. 5,25 - Kalinowska Sara 3 B - zach. wzorowe
  5. śr. 5,20 - Góralska Marta 3 A - zach. wzorowe
  6. śr. 5,13 - Mieszczyńska Sandra 3 B - zach. wzorowe
  7. śr. 5,00 - Sominka Justyna 3 A - zach. bardzo dobre
  8. śr. 5,00 - Zięba Aleksandra 3 E - zach. wzorowe
  9. śr. 5,00 - Potocznik Bartosz 3 A - zach. bardzo dobre
  10. śr. 4,87 - Kogut Maja 3 D - zach. wzorowe
  11. śr. 4,87 - Sochacki Andrzej 3 A - zach. wzorowe
  12. śr. 4,87 - Żuromski Maciej 3 A - zach. bardzo dobre
  13. śr. 4,80 - Kołodziejczyk Agata 3 B - zach. wzorowe



Wyróżnieni Absolwenci w roku szkolnym 2009/2010
  1. śr. 5,31 - Rygielska Iga 3 C - zach. wzorowe
  2. śr. 5,19 - Hirowicz Martyna 3 A - zach. wzorowe
  3. śr. 5,13 - Wiśniewska Klaudia 3 C - zach. wzorowe
  4. śr. 5,06 - Topolska Karolina 3 B - zach. wzorowe
  5. śr. 4,93 - Bartosik Karolina 3 B - zach. bardzo dobre
  6. śr. 4,93 - Wardziak Julia 3 C - zach. wzorowe
  7. śr. 4,88 - Ogrodowczyk Monika 3 C - zach. wzorowe
  8. śr. 4,88 - Bogdańska Emilia 3 C - zach. wzorowe
  9. śr. 4,81 - Borsuk Agata 3 C - zach. bardzo dobre
  10. śr. 4,80 - Poletajew Pamela 3 D - zach. bardzo dobre



Wyróżnieni Absolwenci w roku szkolnym 2008/2009
  1. śr. 5,56 - Górlikowska Alicja 3 D - zach. wzorowe
  2. śr. 5,56 - Rodzik Anna 3 B - zach. wzorowe
  3. śr. 5,56 - Łysko Arenika 3 A - zach. wzorowe
  4. śr. 5,53 - Jachymiak Marta 3 C - zach. wzorowe
  5. śr. 5,25 - Użarowska Beata 3 E - zach. wzorowe
  6. śr. 5,20 - Tomaszewska Marta 3 E - zach. wzorowe
  7. śr. 5,20 - Świst Karolina 3 C - zach. wzorowe
  8. śr. 5,19 - Gwóźdź Patryk 3 A - zach. bardzo dobre
  9. śr. 5,19 - Jagiełło Estera 3 D - zach. wzorowe
  10. śr. 5,06 - Kogut Ewa 3 C - zach. wzorowe
  11. śr. 5,06 - Jaremicz Justyna 3 B - zach. wzorowe
  12. śr. 4,87 - Lewandowska Marlena 3 D - zach. wzorowe
  13. śr. 4,87 - Wolna Paulina 3 D - zach. bardzo dobre
  14. śr. 4,87 - Zelik Rafał 3 B - zach. bardzo dobre
  15. śr. 4,80 - Tomasik Inez 3 B - zach. bardzo dobre
  16. śr. 4,75 - Fleran Anna 3 B - zach. wzorowe
  17. śr. 4,75 - Arciuch Aneta 3 A - zach. bardzo dobre



Wyróżnieni Absolwenci w roku szkolnym 2007/2008
  1. śr. 5,69 - Walencik Ewelina 3 B - zach. wzorowe
  2. śr. 5,62 - Marut Ewelina 3 A - zach. wzorowe
  3. śr. 5,37 - Biedulska Dominika 3 E - zach. wzorowe
  4. śr. 5,37 - Sekuła Karolina 3 E - zach. wzorowe
  5. śr. 5,37 - Szczepanek Sara 3 E - zach. wzorowe
  6. śr. 5,31 - Londal Angelika 3 B - zach. bardzo dobre
  7. śr. 5,31 - Wruszczak Donata 3 B - zach. wzorowe
  8. śr. 5,26 - Popowicz Katarzyna 3 B - zach. bardzo dobre
  9. śr. 5,20 - Cebula Zofia 3 A - zach. bardzo dobre
  10. śr. 5,20 - Kapusta Paulina 3 A - zach. wzorowe
  11. śr. 5,13 - Jopek Anna 3 A - zach. wzorowe
  12. śr. 5,07 - Myślińska Magdalena 3 D - zach. wzorowe
  13. śr. 5,00 - Gryciuk Roksana 3 A - zach. bardzo dobre
  14. śr. 5,00 - Nikiel Monika 3 A - zach. bardzo dobre
  15. śr. 5,00 - Palewska Agata 3 A - zach. bardzo dobre
  16. śr. 4,88 - Lipska Joanna 3 B - zach. bardzo dobre
  17. śr. 4,87 - Arceusz Paulina 3 B - zach. bardzo dobre
  18. śr. 4,87 - Idzi Marlena 3 B - zach. bardzo dobre
  19. śr. 4,87 - Maruszak Anita 3 E - zach. wzorowe
  20. śr. 4,86 - Kusz Damian 3 A - zach. bardzo dobre
  21. śr. 4,86 - Kulin Karolina 3 A - zach. bardzo dobre
  22. śr. 4,86 - Rumińska Marta 3 A - zach. bardzo dobre
  23. śr. 4,81 - Pilarska Roksana 3 D - zach. wzorowe
  24. śr. 4,80 - Czarnecka Sylwia 3 A - zach. bardzo dobre
  25. śr. 4,80 - Jarecka Patrycja 3 A - zach. bardzo dobre
Opracowanie:Aleksandra Kalinowska
Dodał:Dev

[  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ ]

Poleć na:

I Drukuj I Artykuły I Strona główna I

I 6452 / 287 / I