Aktualności · Plan lekcji · E-Dziennik · Download · Radiowęzeł · Kontakt · BIP · Szukaj
Strona główna

Kontakt
Statut
WSO
Koncepcja Pracy Szkoły
Kadra
Pedagog Szkolny
Przyjaciele Szkoły
Nasz patron
Nasze miasto
Podziękowania
Wyróżnieni Absolwenci
Hymn Szkoły
Nasze trofea
Finaliści
Absolwenci

Uczniowie:
Plan lekcji
Dzwonki
Samorząd Uczniowski
Autobusy Szkolne
Tematy Projektów
Zajęcia Pozalekcyjne
Plan Pracy Szkoły
Dni wolne od zajęć
Biblioteka Szkolna
Gry On-line
Konkursy
Filmy

Rodzice:
Zebrania Rodziców
Zasady rekrutacji
Gazetka Wywiadówkowa
Podręczniki
Wychowawcy Klas
Rada Rodziców
Regulaminy i Zarządzenia
Przydatne adresy
Archiwum Newsów

Szukaj w serwisie



Artykuły
Fotoreportaże
Podstrony Stałe
Różne i Różniste
Sport
Konkursy i Turnieje
Wymiana Młodzieży
Wydarzenia
Zebrania Rodziców
Wycieczki Szkolne
Prace Naszych Uczniów
Nasze Trofea

Strona główna działu

Klub Sportowy Żak
Klub Młodych Odkrywców
Zespoły Taneczne
Sport
Zespół Przyrodniczy
Gradowe Nowiny
Wolontariat
Klub Turystyczny Globtr...
Prace Naszych Uczniów
Klub Honorowego Dawcy K...

Gimnazjum Sześciokołowe
Bractwo Gradowego Wzgórza
Od umiejętności do sukcesu
Trzymaj Formę
Gradowe Bractwo
Mistrz Mapy Geograficznej
Wymiana Młodzieży
Podcasty
Szkoła Nowych Możliwości

Strona główna działu

Nowości:
Bezpieczne Wakacje 2017
Biegam Bo lubię Lasy 20...
II Szkolny Turniej CODU...
Mistrzostwa Szkoły w Pi...
Dzień Dziecka 2017 (str...
Dzień Dziecka 2017 (str...
Geogimnazjada 2017
Wycieczka Do Grodna 201...
Majówka 2017 (str. 5.)
Majówka 2017 (str. 4.)
...więcej...

Strona główna działu

Nowości:
Podanie o Przyjęcie Do...
Regulamin Rekrutacji -...
Film - Sieci Komputero...
Gazeta Wywiadówkowa 20...
Gazeta Wywiadówkowa 19...
How do you spell it? 2...
Gazeta Wywiadówkowa 18...
Zajęcia Pozalekcyjne
Wykaz podręczników 201...
Regulamin Rekrutacji -...
...więcej...

Czy odpowiadają Ci ceny w sklepiku szkolnym?
Zobacz archiwum sond
Zobacz wyniki
Głosów: 450
Komentarzy: 39

Zaproponuj piosenkę lub zagłosuj na propozycje innych!



Zajęcia pozalekcyjne

Ostatnia aktualizacja:
27 września 2009 r.

Zajęcia pozalekcyjne w ZSP Polanów

I Artykuły I Strona główna I
I
Drukuj I

Zajęcia pozalekcyjne w Gimnazjum 2013/2014
Stan na dzień 23.10.2013 r.


  1. Atras-Sadowska Joanna - Zajęcia wyrównawcze - j. polski, praca z uczniem zdolnym, Wtorek 9h, Środa 7 h

  2. Basara Jan - Wiedza o społeczeństwie - zajęcia dodatkowe, Środa 7-8 h

  3. Behrendt Jolanta - Zespół taneczny, zajęcia rekreacyjno - sportowe, Środa 7-8 h, Piątek 8h

  4. Błaszczeć Magdalena - Kółko dziennikarskie, Poniedziałek 14:30 - 16:30, Wtorek 7:15 - 8:00

  5. Bukowska Daniela - Kolektyw biblioteczny, Środa 7:15 - 8:00

  6. Czajka Beata - Zajęcia przygotowujące do matury z biologii, Piątek 14:30 - 16:00

  7. Drzewiec Agnieszka - Zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego, Wtorek 7 h, Czwartek 8 h

  8. Foksiński Jacek - Zajęcia wyrównawcze z geografii, Wtorek 7:05 - 7:50, Środa 7:05 - 7:50

  9. Furmaniak Maria - Kółko katechetyczne, Środa 7 - 8 h

  10. Gorlikowska Ilona - Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, Piątek 7:05 - 7:50

  11. Hendel Wiesław - Zajęcia dodatkowe z fizyki klasy II i III, Wtorek 7:10 - 7:55

  12. Janicka Agata - Koszykówka dziewcząt, Wtorek 7, 8 h

  13. Jastrzębska Sylwia - Przygotowanie do matury z matematyki III LO, Poniedziałek, Czwartek 7:10 - 7:55

  14. Kawalec Tomasz - Zajęcia umuzykalniające, Zespół wokalny, Wtorek 7:10 - 8:00, Środa 13:30 - 14:30

  15. Knitter Edyta - Zespół taneczny, zajęcia rekreacyjno - sportowe, Środa 7 - 8 h, Piątek 7 h

  16. Kraska Janusz - SKS - piłka nożna, Środa 7, 8 h

  17. Mazur Marlena - Zajęcia świetlicowe, dekoracje szkolne, Czwartek, Piątek - 7 h

  18. Parszczyńska Mariola - Fakultety - przygotowanie do matury III LO j. polski i j. niemiecki, Środa 7,8 h

  19. Poletajew Paweł - Administracja szkolną witryną internetową - praca z uczniem zdolnym, Poniedziałek, Czwartek 7 h

  20. Prandecka Renata - Zajęcia wyrównawcze z matematyki, Środa - 7,8 h

  21. Pusz Mirosława - Zajęcia wyrównawcze z historii, Poniedziałek - 7 h, Czwartek - 7 h

  22. Pyżuk Emilia - Zajęcia wyrównawcze z biologii, Środa - 3 h, Czwartek - 7 h

  23. Rojek Anita - Dodatkowy j. polski w nauczaniu indywidualnym , Czwartek 8.00

  24. Rygielski Janusz - Siłownia, zajęcia akrobatyczne, Poniedziałek, Środa - 7:00, Środa - 8 h

  25. Szafoni Dorota - Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego, Środa - 7, 8 h

  26. Szewczyk Ewa - Zajęcia plastyczne - formy użytkowe, Środa - 7 h

  27. Śledź Roman - Kółko katechetyczne (do uzgodnienia z prowadzącym)

  28. Treder Iwona - Zajęcia z doradztwa zawodowego, Czwartek 13.30 - 14.30, Piątek 13.30 - 14.30

  29. Werner Magdalena - Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, Poniedziałek 7:05 - 7:50, Piątek 7:05 - 7:50

  30. Wolny Grzegorz - Zajęcia wyrównawcze z chemii, Środa - 7 h

  31. Wojcicka-Popowicz Dorota - Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego - praca z uczniem zdolnym, Poniedziałek 7:25 - 7:55, Wtorek 7:25 - 7:55, Środa 7.25 - 7:55
Opracowanie:Aleksandra Kalinowska
Dodał:Dev

[  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ ]

Zobacz również:

1. Dzwonki Lekcyjne
2. Plan Lekcji

Poleć na:

I Drukuj I Artykuły I Strona główna I

I 13021 / 265 / I